Teen life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Teen life

Forum for teens
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Justin Timberlake

Go down 
АвторСъобщение
Girl_Inlove
Новак
Girl_Inlove


Брой мнения : 14
Registration date : 29.10.2007

Justin Timberlake Empty
ПисанеЗаглавие: Justin Timberlake   Justin Timberlake EmptyПон Дек 31, 2007 12:48 pm

Ето ви малко инфо за моя любимец Smile

Биография

Justin Timberlake e роден на 31 януари 1981г. в Мемфис, щата Тенеси, САЩ. Първите му стъпки на сцената прави през 1992г., когато единадесетгодишният Джъстин се появява в телевизионно шоу за нови таланти "Star Search". В него той пее кънтри музика. Първата му официална работа, свързана с шоубизнеса е за канала на Дисни- "The All New Mickey Mouse Club". Там той се среща с Britney Spears ( по-късно с нея имат любовна връзка), Christina Aguilera и JC Chasez, с който през 1996 стават част от групата 'N Sync. В нея са още и Lance Bass, Chris Kirkpatrick и Joey Fatone. Едноименният дебютен албум на групата излиза пез 1998 и се продава в милиони копия и от двете страни на Океана. A парчетата "I Want You Back" и "Tearing Up My Heart" жънат огромен успех. През 2000г. под шапката на лейбъла Zomba/Jive Records излиза и вторият албум на групата "No Strings Attached", който става двойно платинен само за една седмица, а синглите "Bye Bye Bye" и "This I Promise You" се превръщат в топ хитове. Третият албум - Celebrity излиза през 2001г. В него Джъстин прави своя дебют като композитор и продуцент. Тогава решава да предприеме своя солова кариера и влиза в студио, за да запише първият си албум. С продуцирането на албума се захващат и The Neptunes, Timbaland и P.Diddy. През ноември 2002 излиза Justified, а сингълът "Like I Love You" разбива класациите, последван от "Cry Me a River". Албумът достига до второ място в Billboard 200 , а Timberlake влиза в сърцата на милиони фенки по света. През 2006г. изпълнителят се завръща с втория си албум, вдъхновен от Prince - "Future Sex/ Love Sounds". Зад албума стоят имената на гигантите Тimbaland и Rick Rubin, а следствието от това е изкачването му до номер 1 в чартовете във Великобритания и САЩ, където още през първата седмица са продадени над 700 хил. копия. В началото на 2007г. Timberlake тръгва на турне със спиращо дъха шоу.


Дикография

Justified(2004)
1.Senorita
2.Like I Love You - (with Clipse)
3.What You Got, (Oh No)
4.Take It From Here
5.Cry Me A River
6.Rock Your Body
7.Nothin' Else
8.Last Night
9.Still On My Brain
10.Take Me Now, (And She Said) - (featuring Janet Jackson)
11.Right For Me
12.Let's Take A Ride
13.Never Again


Futuresex / Lovesound(2006)

1.FutureSex/ LoveSound
2.SexyBack - (with Timbaland)
3.Sexy Ladies
4.My Love - (with T.I.)
5.Love Stoned
6.What Goes Around
7.Chop Me Up - (with Timbaland/Three 6 Mafia)
8.Damn Girl - (with Will.i.am)
9.Summer Love
10.Until The End Of Time
11.Losing My Way
12.All Over Again (Another Song)


Малко Снимки Smile

Justin Timberlake T5_2902299
Justin Timberlake T5_2902283
Justin Timberlake T5_2638375
Justin Timberlake T5_2638410
Justin Timberlake Justin_timberlake3
Justin Timberlake Justin-timberlake-100907

Може да споделите какво мислите за него и коя песен ви харесва най-много!Очаквам мненията ви! Cool Very Happy give heart big kiss for u
Върнете се в началото Go down
 
Justin Timberlake
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen life :: Известни личности :: Певци,певици и групи-
Идете на: